AV nieuws Keep the soul alive: vacatureteksten

979
Florian ter Haar
Gisteren hebben we weer een kennissessie met het team gehad. Hierbij combineren we kennisdeling en plezier. Diede Veldhuizen en Roosmarijn Wichmann hadden de eer om deze te organiseren en het thema vacatureteksten stond centraal. Dit keer gingen we de verdieping in met een copywriter. De training ging over mindset & schrijfdrempels, doelgroepgericht schrijven en schrijven voor online vindbaarheid (SEO). Er ligt nu een handleiding en format klaar om onze vacatureteksten nog beter te maken.

Afsluitend zijn we gaan dineren bij restaurant Hoog Vuur in Amersfoort waar we hebben genoten van een culinair driegangenmenu. Al met al weer een ontzettend leerzame en leuke dag.

Lijkt het je leuk om bij de volgende soulsessie aanwezig te zijn en ons team te versterken? Solliciteer dan op onze recruiters vacature.

Recente artikelen

We zijn verheugd om de bemiddeling van Lucas Tak als Business Development Manager bij Greenhouse Datacenters B.V...
Haar
"Garanties heb je nooit, maar je kunt wel alle randvoorwaarden scheppen om de kans van slagen zo groot mogelijk ...
Haar
Recentelijk hebben wij meegedaan aan een onderzoek van het UWV over werving en behoud van personeel, de krapte o...
Haar